Умови / FAQ

ДОРОГІ ДРУЗІ!
Ми працюємо, попри те, що 21.09.23 року, поруч з нашим підприємством впала російська ракета і пошкодила нам будівлю виробництва.

Все, як завжди, чітко та без збоїв, відправляємо ваші замовлення, так само, як з початку роботи нашого інтернет-магазину у 2017 році.

Все, що ви бачите на нашому сайті, є в наявності. Ми зробили все, щоб у вас не виникла жодних незручностей при купівлі нашої продукції. Всю цікаву та свіжу інформацію про ТМ «Харчі», можна знайти на нашій сторінці в Facebook – @harchifood. Цікаві фото на сторінці в Instagram – @harchifood.

СПЛАТА ЗА ЗАМОВЛЕННЯ
Замовлення сплачуються одразу на нашому сайті за допомогою платіжних шлюзів банків: Приватбанк, Райффазен, Монобанк, які приймають картки усіх українських та закордонних банків. Бувають випадки не приймання українськими банками закордонних карток і у такому випадку пропонуємо вам платіжний шлюз  – 2Checkout (США), завдяки якому, можна сплатити також і PayPal.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Відбувається в будь-якому відділенні Нової Пошти за рахунок «Покупця».
Якщо замовлення сплачене до 17:00. З понеділка по п’ятницю та в суботу до 15:00, воно буде відправлено в день cплати. В інший час та в неділю – в перший робочий день.
Після відправлення замовлення ви отримуєте смс з посиланням на відстеження свого замовлення.

САМОВИВІЗ ПІСЛЯ ОПЛАТИ (Київ)
В замовленні вкажіть, де в полі «Адреса або номер складу Нової Пошти» надпис – «Самовивіз». Замовлення можна забрати через 2 години після його оформлення на сайті, з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю, крім суботи, неділі та святкових днів
Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 9. Дивіться розділ «Контакти», де є фото, де вам чекати на передачу замовлення. Телефон для довідок: +38 (095) 216-7448 Олег, +38 (095) 530-5551 Ірина.

ДОСТАВКА ЗА КОРДОН
Відбувається міжнародною кур’єрською службою «Укрпошта» за адресою, вказаною «Покупцем». Сума доставки буде розрахована при оформленні замовлення. «Покупець» оплачує загальну суму разом з вартістю доставки. Найчастіше замовлення йдуть протягом 1-2 тижнів.
Якщо вашої країни нема в переліку, напишіть нам через розділ “Контакти“, повідомлення і ми додамо ії в перелік країн доставки.

Замовлення в РФ, Білорусь – не відправляються.