Повернення і обмін

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 – продукти харчування з нормальними термінами придатності і належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару – якщо продукт був спочатку бракований, а не при транспортуванні або зберіганні на складах Перевізників.

Але, це офіційні норми і ми звісно можемо їх виконувати )). По факту, ми завжди проявляємо людяність і завжди йдемо на поступки клієнтам, коли до нас звертаються з проханням щось поміняти, або повернути гроші.

Тому, ми від себе, надаємо нашим споживачам місяц, після придбання наших продуктів, на обмін, повернення грошей за придбані продукти ТМ “Харчі”, якщо у споживача буде на це потреба. Единими умовами є: товарний вигляд, цілісність пакування, не подміна пакетів зістарілами, з датами виробництва на пакетах, проданими раніше, сплата послуг Нової пошти за пересилання.

Зробити повернення дуже просто, можна надіслати Новою поштою, сплативши за пересилання, на адресу: м.Київ, відділення №300. Кому: Харчі – Гаряча їжа там де ти, тел: +390509009771. В посилку покладить, будь ласка, лист, де вказано номер замовлення, по якому ви робите повернення, а також напишить, що саме ви би хотіли обміняти та на що, куди вам потім все це відправити (ПІБ, місто, № від-ня Нової пошти, телефон). Якщо, ви бажаєте просто повернути, то номер вашої банківської карти.

Ми цінуємо наших споживачів!

Ваші “Харчі”